ون باری 6 نفره یا 9 نفره یا 8 نفره

ون باری 6 نفره یا 9 نفره یا 8 نفره

 

مراکز اجاره ون در شیراز قیمت سواری دربستی از مبدا ، قیمت اجاره پراید بدون راننده در شیراز ، اجاره ماشین بدون چک و سند ، اجاره اتومبیل بدون راننده در شیراز ، اجاره ...
اجاره ون|کرایه ون|ون دربستی در شیراز|ون هایس ... اجاره ون در شیراز. قیمت: *قیمت کرایه ون تویوتا هایس 400,000 تومان برای گشت شهری تا سقف
... اجاره انواع ون, اتوبوس و مینی بوس دربستی, تشریفاتی و توریستی با قیمت ... بله شما میتواند از طریق نماینده ما در شهر شیراز ون مورد نیاز خود را دریافت کند . اجاره ون - کرایه ون در مرکز تخصصی، اجاره ون، ون دربستی تویوتا، بنز، هیوندا و تاکسی در تهران و

متقاضیان انصراف از سرویس مدارس وارد حساب کاربری خود شده و از قسمت منو -> فرآیندها -> انصراف دانش آموزان می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

دانش آموزان متقاضی استفاده از سرویس مدارس، مهلت ثبت نام از تاریخ ۱ تیر ماه ۱۳۹8 تا پایان مرداد ماه 1398 می باشد .

دانش آموزان متقاضی استفاده از سرویس مدارس، مهلت ثبت نام از تاریخ ۱ تیر ماه ۱۳۹۶ تا پایان مرداد ماه 1396 و واریز پیش پرداخت از اول شهریور ماه به مدت دو هفته می باشد .

اجاره خودرو ون  در شهرهای بزرگ ایران مثل تهران ، مشهد ، شیراز ، تبریز نیز هست . که یکی از اهداف سایت نام اوران معرفی بهترین خدمات ون میباشد . سایت نام اوران بگیریم تا کنون تلاش کرده است که به مشتریان خدمات درخور آنها را ارائه دهد و همواره تلاش میکند تا مسافران عزیز سفر دلپذیری را در جزیره کیش تجربه کنند. همچنین قبل از اقدام به رنت ون و خودرو پیشنهاد میکنیم مقاله توضیحات و شرایط \"اجاره ماشین در کیش\"  را مطالعه کنید تا با تمام مراحل و نکات و قرارداد های رنت در جزیره کیش آشنا بشید.

رنج اجاره برخی از خودروه در جزیره کیش برای براورد شما از هزینه های سفر به شرح زیر است . ممکن است این قیمت ها در بعضی از زمانها متفاوت (بالاتر یا پایین تر) باشد و یا بعضی از اتوموبیل ها برای اجاره موجود نباشند.

در این بین باید در نظر داشته باشید که هزینه بنزین ماشین به عهده شما می باشد. جزیره کیش دارای دو پمپ بنزین در منطقه های گلدیس و فارور میباشد و مبلغی هم به عنوان ودیعه جریمه رانندگی ماشین نزد ارائه دهنده ماشین به امانت نگهداری می شود که برابر ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان است. که حداقل ۳ روز و حداکثر ۱ هفته بعد از اجاره در صورت عدم خلافی به شما باز گردانده می شود.

اجاره این ماشین ها بدون راننده می باشد . می توانید آنها را از قبل رزرو کنید تا در زمان رسیدن به فرودگاه ، خودرو به شما تحویل داده شود و از همان لحظه در اختیار شما قرار گیرد و بتوانید با خودرو خود وارد جزیره شوید و به محل اقامت خود بروید. در جزیره نظارت بر روی شرکت های ارائه دهنده خودرو به قدری دقیق و منظم است که می توانید با خیال راحت این خودرو ها را رنت کردن و اجاره کرده. و استفاده نمایید ، پس نگران پرداخت وجه ضمانت یا چک تضمین به این شرکت ها نباشید و همه چیز با قرار داد انجام خواهد شد.

مسئولیت خسارت وارد شده به خودرو از لحاظ بدنه / فنی / داخل اتاق / جریمه راهنمایی رانندگی و استفاده خارج از استاندارد مثل ورود به ساحل و شن و جاده های خاکی ورانندگی غیر استاندارد ، به عهده شخص رنت کردن و اجاره کننده خودرو می باشد و مدارک و وجه تضمین تنها در صورت سلامت ماشین برگردانده می شود. شما میتوانید در صورت بروز و مشاهده هر گونه مشکل و ایراد در این خودرو ها با شرکت تماس گرفته و به آنها اطلاع دهید تا خدمات رسانی کنند و حتی خودرو را با خودرو دیگری جا به جا کنند و در مجموع اگر استفاده استاندارد و مناسبی از خودرو صورت گیرد جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و قطعا از رنت کردن و اجاره آن در سفر خود لذت خواهید برد.

در خصوص مسیریابی در جزیره کیش اصلا نباید نگران این باشید که گم می شوید یا محل مورد نظر را پیدا نمی کنید زیرا اکثر ماشینها مجهز به سیستم مسیریاب ماهواره ای و نقشه جی پی اس هستند ، بعلاوه اگر به تابلوها توجه داشته باشید امکان ندارد که مسیر خود را پیدا نکنید زیرا جزیره کیش ابعادی برابر با ۹ کیلومتر عرض و ۱۰ کیلومتر طول دارد و به راحتی مسیرتان را خواهید یافت.

قیمت کرایه ون  و اجاره 10 ماشین برتر لوکس دنیا در کیش :

§ اجاره رنو داستر صفرکیلومتر در کیش : قیمت هر 24 ساعت 130.000 تومان

§ اجاره اسپرتیج صفرکیلومتر در کیش. : قیمت هر 24 ساعت 220.000 تومان

§ اجاره اف جی کروز صفرکیلومتر در کیش : قیمت هر 24 ساعت 400.000 تومان

§ اجاره پورشه پانامرا در کیش : قیمت هر 24 ساعت: 1.000.000 تومان

§ اجاره BMW Z4 در کیش : قیمت هر 24 ساعت: 550.000 تومان

§ اجاره مازراتی گرنتوریزمو در کیش : قیمت هر 24 ساعت: 1.000.000 تومان

§ اجاره کامارو در کیش : قیمت هر 24 ساعت: 350.000 تومان

§ اجاره کادیلاک CTS در کیش : قیمتهر 24 ساعت: 450.000 تومان

§ اجاره لامبورگینی هوراکان در کیش : قیمت هر 24 ساعت: 15.000.000 تومان

رنت کردن و اجاره ماشین هامر در کیش : قیمت هر 24 ساعت: 450.000 تومان

برای دریافت قیمت رنت کردن و اجاره تمامی ماشینهای لوکس در کیش می توانید به صفحه “اجاره خودور در کیش” سری بزنید.

البته، شما باید این قیمت ها را به خاطر بسپارید تا هزینه های سفرتان را تخمین بزنید. قیمت ها ممکن است در زمان های مختلف (بالاتر یا پایین تر) متفاوت باشند.

در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با برقراری تماس با امور اجرايي و رسيدگي به شكايات و اشياء گمشده مديريت حمل و نقل و ترافيك سازمان منطقه آزاد كيش به شکایت شما رسیدگی خواهد شد